Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Kole

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: starostwokolskie.pl

Treść strony

 • herb powiatu

Witamy na PLATFORMIE MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY

POWIAT KOLSKI – Starostwo Powiatowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę eZamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. Od 9.00 do 17.00 pod nr tel 22 257 22 23 lub oneplace@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp poprzez link: https://starostwokolskie.ezamawiajacy.pl

 1. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie https://starostwokolskie.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl.
 2. Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”.
 3. Rejestracja Wykonawcy trwa maksymalnie do 2 dni roboczych. Wykonawca wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku rejestracyjnego otrzyma informacje o możliwości przyspieszenia procedury założenia konta, wówczas należy skontaktować się pod numerem telefonu podanym w ww. potwierdzeniu.
 4.  Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu.
 5. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może odbywać się również poprzez Platformę Zakupową.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Starostwa Powiatowego w Kole oraz spółka Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 49, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. ST. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000041441; REGON: 017282436; NIP: 526 25 35 153, jako właściciel Platformy Zakupowej, na której Starostwo Powiatowe prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego działającą pod adresem: https://starostwokolskie.ezamawiajacy.pl

Metryka

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Magdalena Walkowska - Kierownik Referatu ds. Zamówień Publicznych
  data wytworzenia: 2020-07-07
 • opublikował: Malwina Morzycka
  data publikacji: 2020-07-07 08:58
 • zmodyfikował: Malwina Morzycka
  ostatnia modyfikacja: 2020-07-07 08:56

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 7220
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-07-10 10:17:31