Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy

 

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Adres email

Nr pokoju

Naczelnik Wydziału

Konrad Wiśniewski

(063) 26-17-842

naczelnik.gk@starostwokolskie.pl

12

Z-ca Naczelnika

Maria Antosik

(063) 26-17-880

m.antosik@starostwokolskie.pl

11

Pracownicy Wydziału

Waldemar Dębski

(063) 26-17-852

w.debski@starostwokolskie.pl

6

Piotr Oporski

p.oporski@starostwokolskie.pl

Błażej Prażanowski

(063) 26-17-854

b.prazanowski@starostwokolskie.pl

7

Anna Walczak

a.walczak@starostwokolskie.pl

Zbigniew Antkiewicz

(063) 26-17-886

z.antkiewicz@starostwokolskie.pl

8

Maria Zawadzka

(063) 26-17-854

m.zawadzka@starostwokolskie.pl

9

Bartłomiej Kończak

(063) 26-17-845

b.konczak@starostwokolskie.pl

10

Karolina Więtczak

(063) 26-17-885

k.wietczak@starostwokolskie.pl

13

Aneta Król-Polewska

a.krol-polewska@starostwokolskie.pl

Małgorzata Kloza

(063) 26-17-847

m.kloza@starostwokolskie.pl

14

Anna Rutkowska

a.rutkowska@starostwokolskie.pl

Mirosława Skiera

(063) 26-17-848

m.skiera@starostwokolskie.pl

15

Kinga Woźniak

(063) 26-17-853

 

k.wozniak@starostwokolskie.pl

18

Krzysztof Adamkiewicz

k.adamkiewicz@starostwokolskie.pl

Katarzyna Kazimierczak

(063) 26-17-884

k.kazimierczak@starostwokolskie.pl

Zbigniew Sowiński

(063) 26-17-881

z.sowinski@starostwokolskie.pl

Robert Kasiński

r.kasinski@starostwokolskie.pl


 

  • autor informacji: Konrad Wiśniewski - Naczelnik Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru
    data wytworzenia: 2019-03-04
  • opublikował: Anna Krupińska
    data publikacji: 2019-03-04 12:45
  • zmodyfikował: Anna Krupińska
    ostatnia modyfikacja: 2019-03-04 12:41

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2767
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-03-04 12:47

Starostwo Powiatowe w Kole

ul. Sienkiewicza 21/23, 62-600 Koło

NIP: 666 205 96 62

REGON: 311 620 839

Dane kontaktowe

tel. 63 26 17 836

fax 63 27 25 825

e-mail: starostwo@starostwokolskie.pl

ePUAP: /starostwo_powiatowe/SkrytkaESP lub /starostwo_powiatowe/skrytka

W formie identyfikatora URL: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/starostwo_powiatowe

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 847111
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-04-19 13:00

Stopka strony