Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Pracownicy

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Adres email

Nr pokoju

Naczelnik Wydziału

Konrad Wiśniewski

(063) 26-17-842

naczelnik.gk@starostwokolskie.pl

12

Z-ca Naczelnika

Maria Antosik

(063) 26-17-845

m.antosik@starostwokolskie.pl

10

Pracownicy Wydziału

Waldemar Dębski

(063) 26-17-852

w.debski@starostwokolskie.pl

6

Piotr Oporski

p.oporski@starostwokolskie.pl

Błażej Prażanowski

(063) 26-17-854

b.prazanowski@starostwokolskie.pl

7

Anna Walczak

a.walczak@starostwokolskie.pl

Zbigniew Antkiewicz

(063) 26-17-886

z.antkiewicz@starostwokolskie.pl

8

Maria Zawadzka

(063) 26-17-854

m.zawadzka@starostwokolskie.pl

9

Barbara Głowacka

(063) 26-17-880

b.głowacka@starostwokolskie.pl

11

Karolina Więtczak

(063) 26-17-885

k.wietczak@starostwokolskie.pl

13

Mirosława Skiera

m.skiera@starostwokolskie.pl

Małgorzata Kloza

(063) 26-17-847

m.kloza@starostwokolskie.pl

14

Anna Rutkowska

a.rutkowska@starostwokolskie.pl

Jolanta Paluszkiewicz

(063) 26-17-853

j.paluszkiewcz@starostwokolskie.pl

18

Mariusz Wysocki

m.wysocki@starostwokolskie.pl

Katarzyna Kazimierczak

k.kazimierczak@starostwokolskie.pl

Zbigniew Sowiński

(063) 26-17-881

z.sowinski@starostwokolskie.pl

Robert Kasiński

r.kasinski@starostwokolskie.pl

Alina Zaleska

(063) 26-17-884

a.zaleska@starostwokolskie.pl

20

  • opublikował: Władysław Zieleśkiewicz
    data publikacji: 2017-03-07 12:32
  • zmodyfikował: Władysław Zieleśkiewicz
    ostatnia modyfikacja: 2018-02-01 14:03

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2016
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-02-01 14:03

Starostwo Powiatowe w Kole

ul. Sienkiewicza 21/23, 62-600 Koło

NIP: 666 205 96 62

REGON: 311 620 839

Dane kontaktowe

tel. 63 26 17 836

fax 63 27 25 825

e-mail: starostwo@starostwokolskie.pl

ePUAP: /starostwo_powiatowe/SkrytkaESP lub /starostwo_powiatowe/skrytka

W formie identyfikatora URL: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/starostwo_powiatowe

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 679154
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-10-11 11:12

Stopka strony