Biuletyn Informacji Publicznej
Starostwa Powiatowego w Kole

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: starostwokolskie.pl

Treść strony

Pracownicy

 

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

Adres email

Nr pokoju

Geodeta Powiatowy

 Naczelnik Wydziału

Sławomir Piątkowski 

Sławomir Piątkowski 

(063) 26-17-842

naczelnik.gk@starostwokolskie.pl

12

Z-ca Naczelnika

Maria Zawadzka

(063) 26-17-854

m.zawadzka@starostwokolskie.pl

10

Pracownicy Wydziału

Waldemar Dębski

(063) 26-17-852

w.debski@starostwokolskie.pl

20

Piotr Oporski

p.oporski@starostwokolskie.pl

Błażej Prażanowski

(063) 26-17-854

b.prazanowski@starostwokolskie.pl

6

Anna Walczak

Natalia Bałdyga

a.walczak@starostwokolskie.pl

n.baldyga@starostwokolskie.pl

Zbigniew Antkiewicz

(063) 26-17-853

z.antkiewicz@starostwokolskie.pl

18

 

(063) 26-17-854

m.zawadzka@starostwokolskie.pl

9

Bartłomiej Kończak

(063) 26-17-845

b.konczak@starostwokolskie.pl

11

Magdalena Leske

(063) 26-17-885

m.leske@starostwokolskie.pl

13

Aneta Król-Polewska

a.krolpolewska@starostwokolskie.pl

Małgorzata Kloza

(063) 26-17-847

m.kloza@starostwokolskie.pl

14

Anna Rutkowska

a.rutkowska@starostwokolskie.pl

Kinga Woźniak

(063) 26-17-853

 

k.wozniak@starostwokolskie.pl

18

Krzysztof Adamkiewicz

k.adamkiewicz@starostwokolskie.pl

Katarzyna Kazimierczak

(063) 26-17-884

k.kazimierczak@starostwokolskie.pl

Zbigniew Sowiński

(063) 26-17-881

z.sowinski@starostwokolskie.pl

Robert Kasiński

r.kasinski@starostwokolskie.pl


 

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Konrad Wiśniewski - Naczelnik Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru
    data wytworzenia: 2019-03-04
  • opublikował: Anna Krupińska
    data publikacji: 2019-03-04 12:45
  • zmodyfikował: Malwina Morzycka
    ostatnia modyfikacja: 2021-01-12 11:26

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 9683
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-01-12 11:26:43